Chaty Mountain resort sú luxusne zariadené pre náročných klientov, ktorí oceňujú kvalitu, súkromie a príjemné prostredie. Tieto dvojpodlažné chaty s rozlohou 195 m² sú vhodné pre 4 dospelé osoby a 4 deti. Každá chata má k dispozícii dve parkovacie miesto priamo pri chate. Pre tých, ktorí nemôžu ostať bez kontaktu so svetom je k dispozícii WiFi pripojenie. Optimálnu teplotu podlahového vykurovania si hostia regulujú sami pomocou izbového termostatu.

Check-in/check-out

Registrácia medzi 15:00 – 19:00 hod.
Odhlásenie do 10:00 hod.

Chalets Mountain resort

Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom relaxe a oddychu s úžasným výhľadom na štíty Belianských Tatier, využite dokonalé služby chát Mountain resort. Areál je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode.

V zime môžete priamo z chát vykročiť v lyžiarkach k zjazdovkám (Skicentrum Strachan a Skicentrum Strednica), ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Mountain resort má atraktívnu polohu aj pre turistov, odkiaľ v lete môžete vyraziť k turistickým cieľom v Belianských Tatrách, ktoré sú považované za najkrajšiu a prírodne najbohatšiu časť Tatier.

Najpopulárnejšie vybavenie

Bezplatné parkovisko
Bezplatné Wi-Fi
Rodinné izby
Reštaurácia
Bar

Všetky izby zahŕňajú

Súkromná kúpeľňa

Vaňa alebo sprchovací kút

TV a káblové kanály

Uteráky

Posteľná bielizeň

Chladnička

Bezplatné toaletné potreby

Ventilátor

WC

Koberec

Súkromný vchod do budovy

Rýchlovarná kanvica

Sieťka proti komárom

Šatníková skriňa/Šatník

Načítavam obsah